Prodej rodinného domu s kouzelnou zahradou v Senetářově (ID nemovitosti: 713275)

Prodej rodinného domu s kouzelnou zahradou v Senetářově
Okres:Blansko
Obec:Senetářov
Lokalita:Senetářov
Cena: 6 960 000 Kč
Kontakt:Jan Hroch
Telefon:420602720540
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít

Detailní informace

Zařízeno nábytkem: 3
Plocha: 150 m²
Rok stavby: 1890
Stav objektu: výborný
Topení: elektrické
Voda: vodovod
Kanalizace: ano
Plyn: ano
Balkon: ne
Garáž: ano

 

Popis: Exkluzivně nabízíme k prodeji kompletně zrekonstruovaný rodinný dům s terasou, nádherným nádvořím, spoustou úložných prostor, garáží a kouzelnou zahradou na adrese Senetářov 77. Dům si můžete projít nejen se mnou, ale i pomocí virtuální prohlídky. U této nemovitosti jsou všechna slova a fotky nedostatečné. Nejsou schopny zachytit silný náboj tohoto místa. Více informací najdete na našich webových stránkách.

Prapůvodní stavba selského dvora zřejmě pochází někdy z 18. století. Klenotem ze zřejmě stejné doby je kamenný klenutý sklep na víno, ovoce a domácí pálenky.

Historie současného objektu zařízeného domu s koupelnami, technickou místností, krbem a dvorem dýchajícím útulnou atmosférou začíná v roce 2002, kdy současní majitelé koupili objekt k rekonstrukci.

Během následujících deseti let zrekonstruovali vše včetně všech rozvodů, zateplení, 11 m? dešťové jímky ...

Zastavěná plocha obytné části je cca 257 m2. Dům je napojen na všechny sítě. Za a vedle domu je obecní suchý poldr, takže Vám nikdo nepostaví další dům v blízkém okolí.

Na zahradě za domem o výměře 3231 m2 s dvěma vydatnými studnami a zděným zahradním domkem (ve kterém je právě ta druhá studna) roste cca 100 ovocných stromů (jabloně, višně třešně, švestky, ryngle, hrušky,...), takže je z čeho péct, sušit, kompotovat, mrazit i pálit.

V okrasné části zahrady se můžete kochat pohledem na rozkvetlé lekníny na zahradním jezírku nebo poslouchat šumění vody v malém umělém potůčku.

Chcete pronajímat byt krátkodobým turistům a mít ho po ruce? Potřebujete umístit starší rodiče sobě nablízku? Chcete mít možnost chodit do své kanceláře v pyžamu?

Pak díky tomu, že v nemovitosti jsou dvě bytové jednotky o dispozicích 5+1 a 1+kk, můžete uspokojit tyto své potřeby. Čahouni v 5+1 ocení zvýšené pracovní plochy kuchyňské linky.

Průkaz energetické náročnosti budovy deklaruje klasifikační třídu G, ale to pouze díky změně metodiky - klasifikační třída je ovlivněna tím, jak jsou v domě využity alternativní zdroje energie. Pokud tedy topíte plynem, který je nyní zařazen mezi neekologické palivo, nemáte úsporné žárovky nebo fotovoltaiku, vždy budete bydlet v "géčku", i když ve skutečnosti moc neprotopíte.

V obci Senetářov je prodejna COOP, SDH, hřiště, mateřská školka atd. Obec se nachází v okrese Blansko v JM kraji, cca 5 km od Jedovnic, kde je většina občanské vybavenosti včetně zdravotního střediska a cca 15 km od Blanska - okresního města, kam Jedovnice spadají, kde je kromě letiště a vysokého školství kompletní občanská vybavenost.

Nebaví Vás péče o zahradu?
Místo tvorby záhonů jen posečte trávník a vyrazte do Jedovnic na závody rychlých člunů, do Blanska na koupaliště, do Boskovic za kulturou nebo do nedalekého lesa na houby.

Jste sportovní typ?
Můžete od domu vyrazit sítí cyklotras i pěších stezek po krásách Drahanské vrchoviny. Moravský kras, Rakovecké údolí, rekreační rybník Olšovec a mnoho dalších přírodních krás na Vás čeká v okolí.

Chcete mít někdy možnost společenského vyžití?
V 15 km vzdáleném Blansku jsou Vám k dispozici kina, bazény, restaurace, muzea, sportoviště, koncerty, výstavy a historické památky.

Strukturovaný popis technického stavu a provedení jednotlivých prvků:

Svislé nosné konstrukce: zdivo smíšené podřezané a izolace 100 mm polystyren tři strany domu
Vnitřní úprava stěn: vápenné omítky hladké,
Vnitřní keramické obklady: v sociálních zařízeních, v kuchyních mezi linkou
Stropy: dřevěné polospalné
Povrch stropů: vápenné omítky hladké,
Dveře vnitřní: vnitřní dřevěné plné a prosklené osazené v ocelových zárubních,
Dveře vstupní: plastové
Okna: dvojsklo plast
Vrata: plastová elektrická na dálkové ovládání
Podlahy: keramická dlažba, ve dvou místnostech parkety
Schodiště: betonové, povrch dřevěný obklad, do sklepa kamenné
Vytápění: ústřední teplovodní vytápění – kombinovaný plynový kotel, podlahové topení v koupelně
Elektroinstalace: 220 V a 400 V, měď
Rozvod vody: studená a teplá voda, plastové trubky,
Zdroj teplé vody: viz. vytápění
Kanalizace: veřejná
Záchod: klozety splachovací
Klempířské konstrukce: pozink
Střešní krytina: taška pálena
Hromosvod je proveden

Prodávající si vyhrazují právo změnit podmínky prodeje. 3.236.18.161

Vloženo: 26.10.2022

Zadejte emailovou adresu:

Zavřít

Ve zkratce

26.6.2017: Hypotéky v květnu 2017 GOFI indexy
Indexy s nižším LTV se změnily o pár setin nahoru. Naopaj indexy s vyšším LTV znatelně. Index GOFI 85 přidal 16 setin na 2,86%. Index GOFI 90 přidal 7 setin na 2,93%. Analýzu provádí firma GOLEM FINANCE. Vývoj hypoték v dubnu 2017, GOFI indexy. Vývoj hypotečních sazeb v květnu...

10.6.2017: Průměrná mzda v oboru nemovitosti v 1.čtvrtletí 2017
Průměrná mzda vzrostla o 1134 Kč neboli 4,8% meziročně, reálně pak  +2,3% na 24849 Kč. Pracovníků bylo meziročně o 0,8tis. více neboli +1,7% na 44, 2 tis. osob. Průměrná hrubá mzda v národním hospodářství ČR pak vzrostla o 5,3%, reálně pak +2,8% na 27889 Kč. Medián mezd...

8.6.2017: Čínský CIC holding koupil v Evropě nemovitosti za 12 mld. eur
A sice firmu pronajímající skladové a logistické areály v 17 zemích - Logicor od firmy Blackstone. Součástí portfolia je např. skladový areál Amazonu u Prahy a dalších téměř 14 mil. čtverečních ploch. Ptravděpodobně se jedná o jeden z kroků k realizaci nové podoby projektu...

7.6.2017: Vývoj hypoték v dubnu 2017, GOFI indexy
Index GOFI 70 přidal na 2,08% p.a. Index GOFI 80 má hodnotu 2,12%. Index GOFI 85 vzrostl na 2,42% p.a, index variabilních hypoték GOFI VAR 70 stagnoval na 2,47% p.a. Analýzu provádí firma GOLEM FINANCE. Vývoj hypoték v březnu 2017 GOFI indexy. Vývoj na trhu hypotečních sazeb v dubnu...

15.5.2017: Tržby realitních kanceláří a dalších v segmentu nemovitostí v 1.čtvrtletí 2017
Reálné očištěné tržby realitních kanceláří a správcovských firem klesly meziročně o 0,1% (bez očištění +1,2%). V oblasti pronájmu tržby vzrostly o 2,6% (bez očištění +3,9%). Celý segment nemovitostí vykázal přírůstek 1,8% (bez očištění +3,1%). Vývoj tržeb v...

Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt: info@nemovitosti.org | Export z realitních software

Hledej:

 

Nemovitosti