Prodej dvou rodinných domů po celkové rekonstrukci v roce 2022 (ID nemovitosti: 712960)

Prodej dvou rodinných domů po celkové rekonstrukci v roce 2022
Okres:Děčín
Obec:Dolní Podluží
Cena: 14 990 000 Kč
Kontakt:Pavel Nechutný
Telefon:420604723312
E-mail: Poslat e-mail
Vaše jméno:
Telefon:
E-mail:
Vzkaz:
Zavřít

Detailní informace

Zařízeno nábytkem: 3
Plocha: 590 m²
Stav objektu: výborný
Topení: centrální
Voda: vlastní zdroj
Kanalizace: ne
Plyn: ne
Balkon: ne
Garáž: ne

 

Popis: Naše společnost Vám nabízí ve výhradním zastoupení ojedinělou nabídku dvou rodinných domů navržených v alpském stylu. Pokud hledáte bydlení, které nabízí maximální soukromí, krásnou rozlehlou zahradu a fantastickou lokalitu, tak tato nabídka je určena právě Vám. V malebném koutě přírody v Lužických horách se nachází dvě nemovitosti k prodeji, které nabízí komfortní možnosti k bydlení, podnikání a seberealizace. Oba domy stojí na velkém pozemku a jsou součástí lesa a hor.

První nemovitost je celodřevěná, stojí na pevném betonovém základě, který slouží zároveň jako vytápěný sklep a místnost s bojlerem na teplou vodu a také úschova kol, nářadí atd. Dřevěná budova je dvoupatrová a prošla rekonstrukcemi a v červnu 2022 kolaudací. V prvním patře se nachází předsíň, moderní koupelna, a toaleta, zcela nová kuchyně a moderní spotřebiče a jídelna. Jsou zde vyměněny dvoje nové hlavní dveře. Ve druhém patře je ložnice a vestavěné skříně a obývací pokoj. Je zde vstup na malou terasu, kde je nádherný výhled na Lužické hory.

Druhá budova je zděná a taktéž prošla rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2022. Kompletně nová elektřina, nové odpady a nové vodovodní potrubí a nové topení (oba domy jsou propojeny topením mezi sebou a oba domy jsou vytápěny jedním kotlem).
Jsou vyměněná nová okna značky Samat. A jsou vyměněny všechny dveře, tedy vstupní hlavní i vnitřní od firmy Samat a Sapeli.
Tato budova má dvě patra, ale sklepní prostor je taktéž celý zrekonstruovaný a ve velmi pěkném stavu a je možno zde buď podnikat a nebo i bydlet. Samostatný prosklený vchod (bývalý vstup do garáže) vede ke dvěma velkým místnostem s kuchyní a nabídnou vám skvělou příležitost k mnoha možnostem. Je zde 380 W. Dále je ve sklepních prostorách prádelna a za ní kotelna s obrovským prostorem pro uhlí a dřevo (možnost násypu uhlí otvory ve stropě z venku). Je zde zcela nový automatický kotel na tuhá paliva, který splňuje kritéria Ekodesign a patří do nejvyšší 5. emisní třídy, dva nové 2 x 200 litrové bojlery pro celý dům. Ze sklepa se dostaneme po schodech do prvního patra do nově zrekonstruovaného rodinného penzionu ( není zkolaudován jako penzion ). V současné době je vedena tato živnost jako Apartmány k pronájmu a živnost byla spuštěna v srpnu 2022.

V prvním patře se nachází při vstupu velká předsíň a z ní vstup do kuchyně a jídelny, kde se podávají snídaně pro hosty ( z jídelny vstup na terasu, která je předmětem rozvoje budoucího majitele). Součástí prodeje je i GASTRO vybavení.
Dále je zde vstup jednoho apartmánu, WC a WC pro personál. Schody vstoupíme do druhého patra, kde jsou další apartmány. Dva menší a jeden velký s dvěma pokoji, který má vstup z obou pokojů na terasu, kde je nádherný výhled na hory a možnost posezení. Apartmány mají každý své sociální zázemí ( WC, sprchový kout ) velmi moderní a zcela nové vybavení nábytkem a postelemi a citlivě řešeným interiérem. Součástí prodeje je CELÉ VYBAVENÍ PENZIONU.

Na tomto pozemku je v horní části i malý ovocný sad. Pozemek je rozdělen cestou, která vede k jednomu výjezdu z pozemku a v dolní části pozemku je druhý výjezd. Dále se na pozemku nachází třetí velká dřevěná budova ( bývalá truhlárna ), která je čistě vyklizena, a slouží jako skladový prostor či jako možnost garáže. Na části pozemku je i malá zahrádka, nová skalka.
Současní majitelé rádi předají již funkční web pro podnikání Ubytování v soukromí, který je propojen s www.booking.com.

Předmětem prodeje jsou i další pozemky kolem domů. Aby se i do budoucna zachovalo maximální soukromí vlastníků nemovitosti jsou veškeré přilehlé pozemky součástí prodeje, v součtu se jedná o 6.435 m2. Domy jsou určeny jak k trvalému tak i rekreačnímu bydlení v nádherném a čistém prostředí Lužických hor.

Více informací a naplánování prohlídky u makléře zakázky. Financování zajistíme s naším prověřeným profesionálem. Přijďte na prohlídku! 3.236.18.161

Vloženo: 29.09.2022

Zadejte emailovou adresu:

Zavřít

Ve zkratce

26.6.2017: Hypotéky v květnu 2017 GOFI indexy
Indexy s nižším LTV se změnily o pár setin nahoru. Naopaj indexy s vyšším LTV znatelně. Index GOFI 85 přidal 16 setin na 2,86%. Index GOFI 90 přidal 7 setin na 2,93%. Analýzu provádí firma GOLEM FINANCE. Vývoj hypoték v dubnu 2017, GOFI indexy. Vývoj hypotečních sazeb v květnu...

10.6.2017: Průměrná mzda v oboru nemovitosti v 1.čtvrtletí 2017
Průměrná mzda vzrostla o 1134 Kč neboli 4,8% meziročně, reálně pak  +2,3% na 24849 Kč. Pracovníků bylo meziročně o 0,8tis. více neboli +1,7% na 44, 2 tis. osob. Průměrná hrubá mzda v národním hospodářství ČR pak vzrostla o 5,3%, reálně pak +2,8% na 27889 Kč. Medián mezd...

8.6.2017: Čínský CIC holding koupil v Evropě nemovitosti za 12 mld. eur
A sice firmu pronajímající skladové a logistické areály v 17 zemích - Logicor od firmy Blackstone. Součástí portfolia je např. skladový areál Amazonu u Prahy a dalších téměř 14 mil. čtverečních ploch. Ptravděpodobně se jedná o jeden z kroků k realizaci nové podoby projektu...

7.6.2017: Vývoj hypoték v dubnu 2017, GOFI indexy
Index GOFI 70 přidal na 2,08% p.a. Index GOFI 80 má hodnotu 2,12%. Index GOFI 85 vzrostl na 2,42% p.a, index variabilních hypoték GOFI VAR 70 stagnoval na 2,47% p.a. Analýzu provádí firma GOLEM FINANCE. Vývoj hypoték v březnu 2017 GOFI indexy. Vývoj na trhu hypotečních sazeb v dubnu...

15.5.2017: Tržby realitních kanceláří a dalších v segmentu nemovitostí v 1.čtvrtletí 2017
Reálné očištěné tržby realitních kanceláří a správcovských firem klesly meziročně o 0,1% (bez očištění +1,2%). V oblasti pronájmu tržby vzrostly o 2,6% (bez očištění +3,9%). Celý segment nemovitostí vykázal přírůstek 1,8% (bez očištění +3,1%). Vývoj tržeb v...

Všeobecné obchodní podmínky | Kontakt: info@nemovitosti.org | Export z realitních software

Hledej:

 

Nemovitosti